UGBC pomáha iným...

Dostáva sa nám pomoci od partnerov klubu z podnikateľského prostredia ale aj od bežných občanov. Dostávame vecné dary, na klubový účet 2% z daní či voľné dobrovoľné sumy. Tak či onak sme povďační za každú pomoc, za všetko čo posúva náš Underground box club dopredu. Minulý rok sme vykonali zbierku staršieho no zachovalého oblečenia a hračiek pre deti, z ktorej sa ušlo aj sociálne slabšej rodinke, ktorú náš klub podporuje.

Mladá mamička Monika s maloletým synčekom Matysom dostala práve pre tohto malého milého chlapčeka kopec oblečenia i hračiek a na II.ročníku Vianočného charitatívneho turnaja 2017 sa im od účastníkov a divákov dostalo aj nemalej finančnej hotovosti.

II.ročník UGBC Vianočného charitatívneho turnaju 2017 10.12.2017


Podaním pomocnej ruky je aj rozhodnutie, dať sa na cestu paraboxingu teda výuky box tréningov pre ZŤP a handicapovaných športovcov boxerov. Hoci je táto myšlienka v nás už dlhodobo, začali sme ju vážne preberať len nedávno a to v spolupráci s našim klubovým partnerom a priateľom z Čiech, ktorý sa paraboxovaniu venuje už roky. Chceli by sme vyplniť túto medzeru a dopriať radosť z boxu aj tým, ku ktorým osud nebol naklonený. Ako u všetkého aj tu ostávame stáť na financiách, ktoré by sme prinajmenšom potrebovali na rekonštrukciu podlahy na vytvorenie bezbariérového prístupu do boxerne pre vozičkárov. Ale nevzdávame sa a pracujeme na tom naďalej.

Koncom augusta očakávame váženú návštevu z Českej republiky

20.08.2018


Pomáhame aj podporou detských zverencov zo slabších pomerov, ktorí od nás dostávajú zadarmo nielen tréningy ale aj základné vybavenie ako bandáže rúk, box rukavice či chránič chrupu. Snažíme sa ich zapájať do všetkých našich aktivít a výletov, ktoré im hradíme, aby sme aj tak už dosť nízky rozpočet ich rodín nezaťažovali. Cieľom je dostať takéto deti z ulice od drôg a ukázať im inú lepšiu cestu životom. Tento prístup sme si aj pomenovali sloganom "radšej BOX ako KOX" a pokiaľ by sme získali dostatok finančných prostriedkov, radi by sme ho viacej propagovali na Základných školách napr. rozdávaním tričiek či nálepiek, ktoré by sme radi dali spraviť a ktoré by nám pomohli osloviť ešte väčšiu základňu detských potencionálnych boxeristov.


Snažíme sa zabezpečiť našim členom klubu určitý štandard ako napríklad v minulom roku, keď pod stromček dostali od nášho generálneho sponzora nazvime ho DUNCO, klubové dresy a to celkom ZADARMO. Pritom nešlo o žiadnu maličkosť. Balíček obsahoval 2x tričko, box šortky, tepláky a mikinu s kapucňou na zips, všetko s potlačou klubových farieb a znakov.

Robíme všetko možné aj nemožné, aby sme UGBC udržali na nohách a hoci to je niekedy naozaj ťažké, nevzdávame sa a spoliehame na vás našich fanúšikov.