Podporte nás a darujte nášmu box klubu 2% z daní, ktoré ste aj tak už odviedli štátu. Podporte šport, pohyb, zdravie podporte športový box klub, kde cvičia deti od 6.rokov, dorastenci, dievčatá aj chlapci, dospeláci v rozkvete aj v staršom veku. Podporte športový box klub, ktorý pomáha sociálne slabším, ktorý koľko dostáva od iných, toľko dáva iným, ktorý plánuje výučbu paraboxu pre zdravotne ťažko postihnutých a handicapovaných športovcov

Vedeli ste,

aké je toto jednoduché ? Viete, že 2% z daní môžu posielať aj zamestnanci nielen podnikatelia ? Že stačí vyplniť a odovzdať jedno jediné tlačivo vo vašej mzdovej učtárni či vašemu firemnému účtovníkovi, čo vám zaberie možno pár minút a vykonáte dobrý skutok ? Viete o tom, že vás takýto dar nijak o nič navyše neoberie, pretože 2% sa nám posielajú z daní, ktoré aj tak musíte štátu zaplatiť vy alebo váš zamestnávateľ ? Týmto krokom vlastne len donútite štát, aby z vašich daní aj keď drobnými ale predsa, pomohol podporiť športové aktivity. Poviete si 2% im aj tak nepomôžu, ale opak je pravdou. Ide o počet ľudí, ktorí sa rozhodnú nám pomôcť. Potom majú aj 2% obrovskú silu, ktorej súčasťou môžete byť aj vy a my vám za takúto pomoc pekne ďakujeme. Vážime si každú pomoc, každý cent a najmä to, že vám stojíme za tú chvíľku, ktorú venujete vypísaniu a odovzdaniu tlačiva.

Načo použijeme

takto získané finančné prostriedky ? No divili by ste sa, akú réžiu má v dnešnej dobe taký športový box klub. V podstate ide o náklady spojené s prevádzkovaním boxerne ako nájom, účty za elektriku či kúrenie. Ak ostane niečo naviac, dokupujeme potrebné opotrebované zariadenia a náčinie ako napr. boxerské vrecia, rukavice, bandáže, chrániče, prilby atď. Momentálne, keďže sa chceme začať venovať paraboxu, potrebujeme upraviť podlahu na bezbariérovú, aby sa k nám do boxerne dostali aj vozičkári.

Pokiaľ sa na nás usmeje šťastie a dostane sa nám priazne aj od partnerov klubu, naše ciele rastú s nimi. Aktuálne šetríme na AIR BIKE a na klubový miniBUS pre 8-9 pasažierov, potrebný na naše klubové výjazdy na zápasy a do partnerských klubov doma aj v zahraničí.

viac info >>> 

NAŠE VÝZVY NA PORTÁLY LUDIALUDOM.SK

> TLAČIVO NA 2% Z DANE Z PRÍJMOV NÁJDETE VYŠŠIE <