Len čo sa oteplí, radi by sme si zopakovali aspoň jeden tréning na výhliadke reštaurácie UFO

17.10.2019

Radi by sme si ešte v priaznivejšom počasí zopakovali veľmi úspešný box tréning z roku 2017 na výhliadkovej plošine reštaurácie UFO nad mostom SNP vo výške 90m nad Dunajom. Tento tréning bol súčasťou našich zväčša nedeľných bezplatných "OPEN FREE BOX TRAINING", ktoré organizujeme sporadicky v rôznych exteriéroch napríklad v prírode alebo jednoducho na pre tréningy neobvyklých no atmosférou výnimočných miestach ako napr. Kuchajda, Zlaté Piesky, prístavné mólo na Dunaji či práve takáto vyhliadková terasa s panoramatickým výhľadom na našu krásnu Bratislavu. Verte nám, že takýto

tréning je nezabudnuteľným zážitkom. Ten prvý a zároveň zatiaľ posledný "UFO tréning" nám troška znepríjemňoval studený a skutočne silný vietor, veď hore vo výške 90m dulo hlavne z rána okolo tej ôsmej až nám čiapky odlietali, no len čo slniečko vyšlo vyššie na oblohu, počasie sa ustálilo a nakoniec to bol jeden z najnezabudnuteľnejších tréningov, ktorý sa zúčastneným zaryl hlboko do pamäte. Veríme, že si ho ešte zopakujeme a to práve na jar či v lete, len čo odíde pani Zima.

Plošina je obmedzená počtom účastníkov preto v prípade, že máš záujem o UFO tréning, napíš nám čo najskôr a sleduj náš facebook aj tento blog.