II.ročník UGBC Vianočného charitatívneho turnaju 2017

10.12.2017

V nedeľu 10.decembra 2017 sa konal II.ročník UGBC Vianočného charitatívneho turnaja, ktorý je srdcovou záležitosťou nášho box trénera Mariana Malíka s manželkou, nakoľko sa popri turnaji vyzbieravajú dary pre sociálne slabú rodinku ich rodinnú známu Moniku a jej maloletého synčeka.

Monika s Matysom si prešli svojim vlastným peklom na zemi, ktoré tu nechceme zbytočne rozmazávať. Dôležitým aspektom je, že teraz matka s dieťaťom žijú plnohodnotný život bez tyranie, nátlaku, kriku a bitiek. Žijú skromne a občas na prahu chudoby, ale práve preto sa im aj my snažíme ťažký život aspoň drobnosťami vylepšiť. Ďakujeme všetkým, ktorí nás a túto rodinku podporili a podporujú.

Samotný Vianočný turnaj bol napriek provizornému boxerskému ringu nadmieru úspešný. Viacerí zúčastnení bojovníci prišli za nami a akciu pochválili. Pre nás čo sme sa priamo podieľali na prípravách, bola práve spokojnosť bojovníkov aj hostí tou najlepšou odmenou. Podujatia sa zúčastnilo viac ako desať klubov a víťazi si odnášali diplomy, medaile aj výherné poháre ako sa na ringové zápasy patrí. Veríme, že pripravovaný tohtoročný Vianočný turnaj bude rovnako úspešný a aj keď nejde o oficiálne zápasy, svojou účasťou nás poctia možno aj boxeri zo zahraničia. Atmosféru si môžete vychutnať v zostrihanom videu