III.ročník KUCHAJDA zo série OPEN FREE BOX TRAINING

13.05.2018

Už tradične v nedeľu ráno o 9:00 hod. tentoraz 13.mája 2018 sa zopár členov ale aj nováčikov či ak chcete zvedavcov už tretí rok stretlo na trávnatej ploche areálu Bratislavskej Kuchajdy, aby si užili OPEN FREE BOX TRAINING pod holým nebom. Aj tentokrát nám vyšlo počasie, dokonca slniečko bolo pod mrakom, čo plne vyhovovalo. Tréning prebehol v troch fázach > rozcvička > boxerská technika > beh okolo jazera > sparingy - vopred dohodnuté zápasy našich skúsenejších cvičencov

OPEN FREE BOX TRAINING je takým lákadlom UGBC na nových záujemcov o box. Jednak tieto tréningy máme vskutku radi, pretože spájajú našu UGBC famíliu, vytiahnu nás von do prírody a dávajú priestor zvedavcom a nerozhodným záujemcom, spontánne sa pridať a ZADARMO si vyskúšať náročnosť box tréningovej prípravy. Miesta konania takýchto tréningov vždy ohlasujeme dostatočne vopred, takže ak by ste si to chceli niekedy s nami vyskúšať, stačí sledovať naše stránky alebo facebook profil UGBC.


Tento rok sme video nerobili, ale môžete si pozrieť video II.ročníka z roku 2017, atmosférou je identické a aspoň uvidíte, že my sme "Underground family" :